MAJTUR

O NAS

Jesteśmy młodym kreatywnym zespołem ludzi, których łączy jedna silna pasja – pasja do podróży. Każdy z nas pracuje na pełny etat, czasem nawet więcej, codziennie chodzi do pracy widując tych samym ludzi, weekend spędza z rodziną lub przyjaciółmi, ale… pomiędzy tą codzienność splecione są podróże. Każdy moment i każdy kierunek jest dobry, by wybrać się na kolejną przygodę i przywieść z niej wspomnienia, zarówno te mniej jak i bardziej szalone.

Sam pomysł na stworzenie platformy, której jesteś goście lub użytkownikiem, narodził się z zamiłowania wspólników do podróżowania. Naturalną konsekwencją tej pasji jest stworzenie portalu, łączącego ze sobą ludzi, których już dawno połączyła jedna pasja - podróże.

Dzięki milionom przebytych kilometrów po całym świecie i tysiącom zwiedzonych miejscy, możemy w tym momencie oddać w Wasze ręce narzędzie, które pozwoli w jeszcze przyjemniejszy i prostszy sposób organizować przyszłe podróże i wyprawy w tym przede wszystkim łączyć się w grupy, a jak wiadomo od dawna… w grupie raźniej również w podróży do najbardziej odległych zakątków Świata.

Po powrocie ze Swojej/Waszej podróży koniecznie podzielcie się tym z resztą społeczności, pochwalcie się zdjęciami i opiszcie miejsca, które naprawdę polecacie do odwiedzenia, a przede wszystkim… zaplanujcie kolejną wyprawę!

Enjoy,

Zespół Majtur.pl